Obavijesti: 16. listopada – 29. nedjelja kroz godinu

Župa i svetište sv. Antuna Padovanskog u Sesvetskim Selima

datum dan svetac dana misna nakana
17. 10. ponedjelj sv. Ignacije Antiohijski 18.30  +Ilija Antolović god.
18. 10. utorak sv. Luka evanđelista 7.00  – misa na kolektivne nakane

18.30  – misa na kolektivne nakane

19. 10. srijeda sv. Pavao od Križa 18.30  +Niko, Mato, Marica, Drago, Iva i Ilija Josipović
20. 10. četvrtak Kornelije, Andrija 18.30  +Martin Vodopija god.

CIJELODNEVNO KLANJANJE PRED PRESVETIM (8.00 – 18.30)

21. 10. petak Uršula, Kaja 18.30  na nakanu ob. Šola
22. 10. subota Ivan Pavao II; Dražen 15.00 KRŠTENJE: Emanuel Kajić

17.00 KRŠTENJE: Teo Kuraja

17.45 VJENČANJE: Zrinušić – Tolj

18.30 +Stjepan Subotičanec

19.00 VJENČANJE: Jovanovski – Velić

23. 10. nedjelja 30. NEDJELJA KROZ GODINU 7.00  +Anto, Franjo, Jure, Kata i Jela Maras

9.00  +ob. Ključević i Marić god.

11.00 ŽUPNA       

12.00 KRŠTENJE: Lucija Jurić

18.30 +Zdravko Karačić;

+Dragica Horvat, Ljubica i Pavao Lončar

SUSRETI MINISTRANATA – subota u 11.00 sati.  Pozivamo i dalje nove ministrante koji se žele uključiti u ministrantski zbor da dođu u subotu na sastanak jer će sljedeće nedjelje biti predstavljanje ministranata župnoj zajednici.

SRIJEDA, 19. listopada – sastanak roditelja učenika koji su se upisali na besplatnu pomoć pri učenju s volonterima bit će ove srijede u 19.00 sati u prostorijama Pastoralnog centra. Na sastanak mogu doći i sami učenici. Roditelji dođite na ovaj sastanak jer ćete dobiti raspored pohađanja instrukcija za svoje dijete i druge važne informacije. S besplatnom pomoću pri učenju započinjemo u subotu. U subotu u 9.00 sati neka dođu sva djeca na prvi susret u Pastoralni centar. Također, molimo i one koji mogu pomoći u poučavanju djece iz matematike, engleskog i njemačkog jezika, kemije i hrvatskog jezika. To mogu biti i poznavatelji ovih predmeta ne samo profesori i učitelji. Zato studenti i svi vi koji možete pomoći i želite podjeliti svoje znanje i vrijeme sa djecom koja su potrebna pomoći pri učenju – javite se.

MOLITVENO-BIBLIJSKA ZAJEDNICA – četvrtak u 19.00 sati, tj. nakon večernje svete mise! Pozivamo sve one koji žele pobliže upoznati Sveto pismo i kako molitveno čitati Bibliju da dođu u četvrtak na susret i da se uključe!

SCHÖNSTATTSKA ZAJEDNICA – ima svoj redoviti susret ove srijede nakon večernje mise u Pastoralnom centru.

KATEHEZA ZA MLADE – nedjeljom nakon večernje sv. Mise.

SLJEDEĆE NEDJELJE – nakon večernje Mise bit će Dekanatska smotra zborova mladih. Dođite i podržite ih.

SLJEDEĆE NEDJELJE – proslavit ćemo Misijsku nedjelju. Tom prilikom u cijelom svijetu se skupljaju darovi za potrebe misija i misionara. Tako ćemo i mi sljedeće nedjelje uključiti se u ovu plemenitu akciju.