Djecji zbor Ljiljani sv. Antuna (4)   Djecji zbor Ljiljani sv. Antuna (3)   Djecji zbor Ljiljani sv. Antuna (2) Djecji zbor Ljiljani sv. Antuna (1)

Dječji zbor župe sv. Antuna Padovanskog „Ljiljani sv. Antuna“ osnovan je u rujnu 2001. godine i djeluje već gotovo 14 godina.

Zbor okuplja oko 65 djece, uglavnom od 1. do 8. razreda osnovne škole, no često su tu pjevači i predškolske, ali i srednjoškolske dobi.

Zbor pjeva svake nedjelje na svetoj misi u 9,00 sati, a redovite probe održavaju svake subote u 10,00 sati.

Dječji zbor sudjeluje na priredbama povodom Božića i Prve svete Pričesti, na svim važnijim misnim slavljima, susretima ministranata, te na božićnom i uskrsnom koncertu u Osnovnoj školi Sesvetska Sela.

2012. godine dječji zbor sudjelovao je i na Zlatnoj harfi koja je održana u našoj župi.

U zboru sviraju i tri flautistice: Barbara Budeš, Antea Latinčić i Helena Španić.

PROBE: subotom u 10.00 sati
VODITELJICA ZBORA: Jasminka Španić