RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI 2021/2022.

RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI 2021/2022.

 

  1. 12. 2021. ponedjeljak od 9.00 do 17.00 sati:

SESVETSKA SELA i KRALJEVEČKI NOVAKI:

  1. svećenik: Loborska, Plitvička (od br. 1)
  2. svećenik: Plitvička od br. 51
  3. svećenik: Selska
  4. svećenik: Primorska od br. 1, Jadranska
  5. svećenik: Primorska od br. 37

 

  1. 12. 2021. utorak od 9.00 do 17.00 sati:
  2. svećenik: Kvarnerska, Vretenec, Stubička
  3. svećenik: M. Krleže, Gorička, S. Stolnika
  4. svećenik: Popovečka (od Selske)
  5. svećenik: Friganovo, Popovečka (odozgor), Požeška
  6. svećenik: M. Broza, J. Kaštelana, Istarska, Vrbnička

 

22.12.2021. srijeda od 9.00 do 17.00 sati:

  1. svećenik: Garešnička, Šafrana, Fruškogorska (od Mesci)
  2. svećenik: Karinska, Leskovec, Kozarićeva
  3. svećenik: Ž. Sabola, M. Makanca, Mostarska
  4. svećenik: Mesci (od križa), Magdalenska, Kolnik
  5. svećenik: Splitska, Iločka, Novačica

                                                                                                                             

23.12.2021. četvrtak od 9.00 do 17.00 sati:

  1. svećenik: Sesvetska cesta – neparni brojevi (od MAPOKA)
  2. svećenik: Sesvetska cesta – parni brojevi (od MAPOKA)
  3. svećenik: Remetska

4 svećenik: Š. Ljubića

 

  1. 12. 2021. nedjelja od 14.00 do 17.00 sati:

NASELJE BLAGO ZADRO

  1. svećenik: Blago Zadro br. 3, 4, 6, 9, 11, 13
  2. svećenik: Blago Zadro br. 5, 8, 10, 12, 14
  3. svećenik: Blago Zadro 1, 7, 7a, 7b, 17a, 17b, 17c  
  4. svećenik: Blago Zadro br. 15, 17, 19, 21

 

 

 

 

 

 

  1. 12. 2021. ponedjeljak od 9.00 do 17.00 sati:
  2. svećenik: SESVETSKA SELNICA: Prva Gupčeva
  3. svećenik: I. Lovinčića, Z. Kolacija, R. Lubynskog, L. Horvata, R. Nikšića
  4. svećenik: N. Neidharta, J. Szemana
  5. svećenik: Plehanska
  6. svećenik: I. Puđaka, I. Puđaka I odvojak

 

  1. 12. 2021. utorak od 9.00 do 17.00 sati:
  2. svećenik: Selnička (od pruge) – neparni brojevi
  3. svećenik: Selnička (od pruge) – parni brojevi
  4. svećenik: F. Puđaka
  5. svećenik: Đ. Hercega, F. Kocha, K. Puđak, S. Cerovečkog
  6. svećenik: P. Horvata, Travanjska

 

29.12.2021. srijeda od 9.00 do 17.00 sati:

SESVETSKA SELA:

  1. svećenik: Glavna – neparni brojevi (od šume)
  2. svećenik: Glavna – parni brojevi (od šume)
  3. svećenik: Zeleni vijenac (od br. 1)
  4. svećenik: Letnička
  5. svećenik: Voćinska, Kordeki, Fučeki, Olovska

 

30.12.2021. četvrtak od 9.00 do 17.00 sati:

  1. svećenik: Tekijska, Veprička
  2. svećenik: Kralji, Belečka,
  3. svećenik: Krapinska
  4. svećenik: Molvarska, Prva Prigorska
  5. svećenik: Voloderska, Carići, Potočki

 

31.2.2021. petak od 9.00 do 17.00 sati:

  1. svećenik: Međugorska
  2. svećenik: Sotinska, Trsatska
  3. svećenik: Paška, Solinska
  4. svećenik: Aljmaška, Sinjska, Slavonska
  5. svećenik: Krasnjanska